Urządzenia

W ofercie sprzedaży posiadamy sprzęt poniższych producentów
MikroTik to najpopularniejszy system do budowy sieci bezprzewodowych w paśmie nielicencjonowanym w Polsce. Gruntowne poznanie działania systemu MikroTik otwiera praktycznie nieograniczone możliwości w konfiguracji sieci. W naszej ofercie znaleźć można zarówno platformy sprzętowe, interfejsy, jak i programowe licencje zwiększające możliwości działania platform MikroTik.
Ubiquiti Networks zajmuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie rozwiązań sieciowych. Platformy technologiczne takie jak Airmax, airFiber, EdgeMax, UNIFI, airVision oraz mFi skupiają się na połączeniu wygodnego interfejsu użytkownika, wysokiej wydajności oraz niskich kosztów.
Firma TP-Link jest globalnym dostawcą produktów sieciowych. Dostarcza produkty dla dziesiątek milionów klientów w ponad 100 krajach. Zaangażowanie działu badań i rozwoju, sprawne zarządzanie i produkcja wyrobów spełniająca najwyższe standardy jakościowe sprawia, iż produkty firmy TP-Link stanowią największy udział w rynku chińskim. Do produktów firmy TP-Link zalicza się bezprzewodowe routery i karty sieciowe, routery 3G, routery/modemy ADSL, transmitery sieciowe, kamery IP, serwery druku, routery SOHO/SMB oraz przełączniki SOHO/SMB.
Firma SSB Battery Service GmbH to niemiecki producent akumulatorów kwasowo ołowiowych w technologii AGM i żelowej. Akumulatory marki SSB to już ponad 9-letnia obecność na polskim rynku. Sprawdzone w wielu aplikacjach i dużych instalacjach, są przez nas polecane wszędzie tam gdzie wymagana jest jak najkorzystniejsza relacja ceny do jakości. Markę SSB charakteryzuje duży zakres dostępnych typów i pojemności. W ofercie posiadamy serię SB, SBH, SBL, SBLFT.
Intex Technologies projektuje i produkuje artykuły stolarskie i akcesoria informatyczne. Firma oferuje telefony komórkowe, inteligentne urządzenia przenośne, tablety, banktyki mocy, telewizory LED, głośniki i pralki; Oraz akcesoria do technologii informacyjnych, takie jak szafy, telefony head, SMPS, kamery internetowe, myszy komputerowe, klawiatury, produkty UPS, dodawanie produktów, karty danych i monitory LED. Prowadzi sprzedaż i sprzedaje swoje produkty poprzez sklepy detaliczne.
KEMOT to znana marka obejmująca bardzo szeroki wachlarz produktów i akcesoriów elektrycznych i elektronicznych. Zróżnicowana oferta urządzeń sprawia, że znajdują one zastosowanie zarówno w warunkach domowych, jak też serwisowych i przemysłowych. KEMOT oferuje, m.in. urządzenia pomiarowe i instalacyjne - od termostatów, czasomierzy, alkomatów czy stacji pogodowych po mierniki uniwersalne. W asortymencie znajdą znaleźć można także dużą gamę narzędzi i akcesoriów montażowych w tym dobrze znany na rynku sprzęt lutowniczy, a także zaciskarki, śrubokręty, taśmy oraz inne narzędzia pomocnicze. Szeroki wybór rodzajów i kształtów świetlówek sprawia, że są one dobrze znane i cenione przez klientów. W ofercie marki KEMOT coś dla siebie znajdą także kierowcy. Propozycja akcesoriów samochodowych obejmuje zarówno kable rozruchowe, przetwornice, jak też ładowarki samochodowe czy lodówki turystyczne. Największą jednak gałąź asortymentu marki stanowią urządzenia elektryczne - wtyki, gniazda, złącza, rozgałęziacze, przedłużacze, bezpieczniki i wiele innych.
Script logo